Багатоцільовий винищувач J-10 з двигуном власного виробництва прийнятий на озброєння народно-визвольної армії Китаю. Китайська державна радіомовна компанія опублікувала фото винищувача (J-10), який проводив бойові стрільби під час навчань. Офіційний Пекін задоволений робочими характеристиками і надійністю двигуна, а також заявляє, що це найважливіша віха у побудові національної авіаційної промисловості.

Використання двигунів власного виробництва в оснащенні “Стрімкого дракона” (J-10) ставить чергову крапку у військово-технічному співробітництві Китаю з Росією.  

Китайський винищувач J-10

Раніше в Пекіні повідомили, що мають намір відмовитися від закупівлі російських двигунів для комплектації стелс-літака п’ятого покоління J-20.

Китайські військові експерти стверджують, що WS-10C – двигун власного виробництва за своїми характеристиками не поступається російському АЛ-31Ф.

Рішення про встановлення саме двигунів WS-10C пов’язане з провалом випробувань нового типу китайського двигуна WS-15 в 2019 році. Разом з цим, командування китайськими ВПС не задоволено показниками двигунів WS-10C та вимагає їх подальшої модифікації до характеристик рівня американського двигуна F119, що встановлюється на літаки F- 22 Raptor.

До того ж, Китайська сторона заявила, що не може покладатися на російські двигуни АЛ-31Ф при створенні літаків нового покоління, оскільки Росія вимагає закуповувати винищувачі Су-35 в обмін на постачання двигунів АЛ-31Ф. Проблема в тому, що радар, система навігації та інші електронні компоненти Су-35 поступаються відповідним показникам китайського винищувача J-16. 

Свого часу ВПС Народно-визвольної армії Китаю придбали 24 літака Су-35 на загальну суму 2,5 мільярда доларів США. Однак останнє постачання здійснено у 2018 році. 

Москва також вказує на скорочення закупівель російських літаків і комплектуючих китайською стороною. При цьому, за даними SIPRI, частка російських компаній-виробників озброєння на міжнародному ринку знизилася з 8,6% у 2018 році до 3,9% у 2019 році. Загалом, рівень експорту російських озброєнь за 2016-2020 роки знизився на 22%. Левова частка із загального падіння - 90%, обумовлена ​​скороченням експорту озброєнь до Індії на 53%.

Слід зазначити, що, у зв’язку зі стрімким погіршенням американо-китайських відносин, Пекін вирішив прискорити розробку і випуск власних стелс-літаків. У Китаї стурбовані тим, що Пентагон розгортає базування стелс-винищувачів п’ятого покоління F- 35 в Азіатсько-тихоокеанському регіоні. У Пекіна амбітний план: якомога швидше вдосконалити двигун WS-15 і почати їм комплектацію літаків п’ятого покоління, оскільки очікується, що за 10 років США вже почнуть розгортати власні літаки шостого покоління.

Викладена ситуація навколо виробництва авіаційних двигунів у Піднебесній пояснює причини надвисокої зацікавленості китайської сторони не стільки в придбанні українського “Мотор Січ”, скільки в отриманні доступу до перспективних розробок “Мотор Січ” і КБ “Івченко-Прогрес”.

(Visited 102)