З 22 по 28 серпня 2021 року на території КВЦ “Патріот” відбудеться 7-й Міжнародний військово-технічний форум “Армія-2021”. Організатор – Міністерство оборони РФ. 44 країни підтвердили наміри взяти участь у заході. Під час форуму планується представити близько 350 зразків військової техніки, у тому числі 70 літаків і вертольотів, а також 20 кораблів.

Чорноморський флот РФ активно готується до реалізації заходу у чотирьох містах одночасно – Керчі, Сімферополі, Севастополі та Новоросійську, а також Астрахані. Окрема експозиція буде присвячена показу можливостей російських військ в Арктиці. Мета заходу – демонстрація досягнень Міністерства оборони РФ на виконання Стратегії розвитку Арктичної зони Росії.

Російська Федерація покладає великі надії на те, що форум “Армія-2021” створить плідне підґрунтя для проведення переговорів між російськими підприємствами в рамках виконання державного оборонного замовлення, а також для просування російської оборонної продукції на зовнішні ринки озброєння в умовах дії міжнародних санкцій та пандемії. При цьому, згадується, що у ході проведення форуму “Армія-2020” Єгипет, Алжир та кілька інших держав підписали з Росією попередні контракти на закупівлю озброєння і військової техніки.

(Visited 117)