За повідомленням російських ЗМІ, винищувач МіГ-29 зазнав аварії під час навчального польоту на території полігону Ашулук в Астраханській області. РІА Новини висунули припущення, що причиною авіакатастрофи могли були метеоумови. При цьому з посиланням на ТАСС стверджується, що розглядаються дві версії події: технічна несправність повітряного судна або помилка пілотування.

Колектив “Питання Принципу” не претендує на почесне звання видання, що проголошує істину останньої інстанції, однак … Ймовірною причиною падіння МіГ-29 є горезвісний фактор російського імпортозаміщення та адміністративна заборона офіційної Москви на використання комплектуючих українського виробництва.

Так, ще у 2017 році об’єднана двигунобудівна корпорація, що входить до Держкорпорації Ростех бравурно відзвітувала про “здійснення імпортозаміщення насосів-регуляторів НР-3ВМА-Т для двигунів сімейства ТВ3-117 / ВК-2500, що встановлюються на більшість вертольотів типу «Мі» і «Ка». Раніше росіяни використовували насоси-регулятори українського виробництва, що виготовляються на харківському машинобудівному заводі “ФЕД”. А останні чотири роки їх виготовляє пермський підприємство АТ “ОДК-СТАР”.

Аналогічне рішення було прийнято і щодо авіадвигунів для МіГ-29. Свого часу капітальний ремонт турбореактивних двигунів РД-33 і заміну насосів-регуляторів НР-59 здійснював Луцький ремонтний завод “Мотор”. Тепер росіяни використовують НР-59 виробництва АТ «МПО ім. І. Румянцева» (м.Москва, вул. Раскової, 34).

Більш того, ще у 2018 році Ростех відзвітував “про підвищення продуктивності холдингу “Технодинаміка” і про скорочення терміну виробництва авіаційних виробів для літаків МіГ і Су завдяки покупці нових верстатів, на яких відбувається обробка деталей для насосів-регуляторів”.

Тож, не знаю як у наших читачів, але особисто у мене страшне дежа вю. Події, що відбуваються у Росавіапромі (у тому числі авіакатастрофа під Кубинкою) нагадують результати горбачовських популістських гасел про перебудову і прискорення науково-технічного прогресу…

(Visited 123)