Спільний консорціум Sikorsky-Boeing подав заявку на постачання в армію США штурмового вертольота Defiant X. Новітній вертоліт розроблений за програмою Future Long Range Assault Aircraft (FLRAA).

FLRAA - амбітна програма, в рамках якої до 2022 року армія США повинна вибрати переможця: головного постачальника багатоцільового штурмового вертольота, покликаного замінити UH-60 Black Hawk. Майбутній вертоліт повинен бути більш швидкісним і маневреним, ніж знаменитий «Чорний яструб». Боротьбу за багатомільярдний контракт здыйснюють дві найбільші американські корпорації - виробники вертолітної техніки: Bell Helicopter і консорціум Sikorsky-Boeing.

У спільній заяві президента компанії “Sikorsky” Пола Леммо і віце-президента корпорації Boeing Defense, Space & Security Марка Черрі, опублікованій 7 вересня, сказано наступне:

"Продовжуючи 75-річне партнерство з армією США, поставляючи такі культові вертольоти як Black Hawk, Chinook і Apache, команда Sikorsky-Boeing впевнено дивиться у майбутнє з новітнім штурмовим вертольотом дальньої дії - Defiant X.

Проект Defiant завершений і нами відправлено відповідне повідомлення в рамках FLRAA. Вертоліт Defiant X забезпечує швидкість там, де це важливо, живучість, неперевершену потужність, маневреність і чудову керованість у будь-яких умовах. Має менші витрати на весь період життєвого циклу і при цьому має кращі характеристики, ніж Black Hawk. Ми впевнені, що Defiant X є найкращим вибором для забезпечення чудових результатів на поле битви в рамках проведення різноманітних операцій у зоні дислокації Індо-Тихоокеанського командування Збройних сил США, а також по всьому світу".