Прес-служба оборонної компанії Lockheed Martin повідомила про поставку для армії США наземного обладнання для новітньої гіперзвукової зброї – ракетного комплексу LRHW (Long-Range Hypersonic Weapon). Гіперзвукова ракета отримала назву “Темний орел”.

На церемонії, що відбулася 7 жовтня на військовій базі Lewis-McChord, представники оборонної компанії передали американським військовим комплекс автоматизованого управління вогнем і чотири пускові установки.

Гіперзвукова зброя розробляється в партнерстві з Управлінням оперативних можливостей і критичних технологій армії США (US Army Rapid Capabilities and Critical Technologies Office). Це управління спеціально створено для якнайшвидшої апробації у польових умовах і прискореного впровадження в армії США критично важливих технологій.

До речі, контракт на створення LRHW між Lockheed Martin і Управлінням оперативних можливостей і критичних технологій армії США укладено у 2019 році. Загальна сума фінансування – 347 мільйонів доларів США.

Більш того, днями Lockheed Martin відкрила новий завод у Кортленді (штат Алабама). Саме тут, згідно планів розробника гіперзвукового зброї, будуть збиратися ракети “Темний орел”.

Читайте також: “Перегони ракетних озброєнь у країнах АТР”.