В Індії (Кунур, штат Таміл Наду) сьогодні вдень розбився армійський гвинтокрил російського виробництва Mi-17V5 (Мі-17В-5), на борту якого знаходився начальник штабу оборони (CDS) Біпін Рават (Bipin Rawat). Під час катастрофи у гвинтокрилі, крім начальника штабу оборони, були його дружина та інші армійські офіцери.

Варто зазначити, що генерал Біпін Рават походить із родини військових, які вже кілька поколінь стоять на захисті національних інтересів Індії. До речі, для Біпіна Равата це не перша авіакатастрофа. Генерал дивом вижив в авіакатастрофі 3 лютого 2015 під час аварії вертольота Cheetah.

Вертоліт Мі-17В-5 – ефективно і надійно?

Рособоронекспорт позиціонує Мі-17В-5 в якості військово-транспортного гелікоптера, призначеного для перевезення особового складу, а також транспортування вантажів і військової техніки як усередині вантажної кабіни, так і на зовнішній підвісці. Ба більше, російські маркетологи промотують експортний варіант гелікоптера зі слоганом: “Ефективність та надійність, підтверджена часом”.

Як пишуть індійські видання, рятувальна операція розпочалася одразу після аварії. Усього на борту цього армійського вертольота знаходилося 14 людей. До останнього моменту офіційні особи підтверджували загибель лише 13 людей. А щодо Біпіна Равата теплилася надія: генерал був єдиним пасажиром, який якийсь час залишався живим. З місця катастрофи начальника штабу оборони доставили до найближчої місцевої лікарні, його стан оцінювався як критичний, але на жаль…

Читайте також: “Чому впав МіГ-29 або російський курс на прискорення”!

(Visited 314)