Агентство протиракетної оборони США (US Missile Defense Agency – MDA) уклало контракт з аерокосмічною венчурною компанією Stratolaunch Systems на розробку повітряної цілі, що імітує потенційні гіперзвукові загрози. Зокрема, досягнуто угоди про прискорення розробки рішень щодо боротьби із системами надшвидкої зброї.

Так, у вересні поточного року Stratolaunch Systems оголосила про завершення робіт над конструкцією гіперзвукового імітатора повітряної мети (далі – ІПЦ) Talon-A, який, як очікується, рухатиметься зі швидкістю 6 Махів. Головний виконавчий директор Stratolaunch Деніел Міллман зазначив, що повітряна ціль, яка відтворює загрозу, дозволить військовим зрозуміти, як атакувати та перехоплювати гіперзвукові ракети.

Компанія також запевнила керівництво Міністерства оборони США про свою готовність забезпечити у стислі терміни згаданими ІПЦ у достатній кількості та за розумною ціною. Залишається тільки здогадуватися, який обсяг грошової маси у валюті є цілком розумною ціною для американських військових.

(Visited 231)