Командування ВПС Перу, м’яко кажучи, незадоволене результатами співпраці з холдингом “Вертольоти Росії”. Нещодавно офіційна Ліма відновила переговори щодо можливої закупівлі універсального тактичного гелікоптера H145M виробництва компанії Airbus Defense and Space. І це незважаючи на те, що півроку тому в Перу запрацював власний сервісний центр із ремонту та обслуговування російської вертолітної техніки.

Сервісний центр відкрито у липні 2021 року в окрузі Ла-Хойя. Центр побудований за участі холдингу "Вертольоти Росії" в рамках офсетної угоди на постачання 24-х російських гелікоптерів Мі-171Ш-П, підписаної у грудні 2013 року. Спочатку запуск роботи сервісного центру планувався на 2018 рік, але зрештою, реалізація проекту затягнулася на додаткові чотири роки.

Радощі і тріумфування в російських ЗМІ, пов’язані з відкриттям “найбільшого в Латинській Америці сервісного центру” швидко зникли на тлі низки катастроф з російськими гелікоптерами по всьому світу. Тут йдеться і про катастрофу військового гвинтокрила Мі-17 в Азербайджані 30 листопада 2021 року, внаслідок якої загинуло 14 осіб. І про катастрофу Мі-17В-5 8 грудня 2021 року в Індії, де також загинуло 14 військовослужбовців, у тому числі начальник штабу оборони індійської армії Біпін Рават.

До того ж, безпосередньо у Перу, під час виконання гуманітарної операції, 7 грудня 2021 року пропав військово-транспортний гелікоптер Мі-171Ш, що прямував з Ліми до Хуніна. Гвинтокрил вилетів з аеропорту імені Хорхе Чавеса об 11:52 за місцевим часом, а вже о 12:49 з екіпажем було втрачено зв’язок. Пізніше стало відомо про загибель щонайменше п’яти перуанських військовослужбовців внаслідок цієї катастрофи.

Командування ВПС Перу призначило розслідування для з’ясування причин катастрофи, матеріали якого досі не оприлюднені. Хоча цілком імовірно, що перуанській владі є що пред’явити російським партнерам. Особливо, виходячи з того, що офіційна Ліма намагається різко змінити вектор військово-технічного співробітництва.

Європейський концерн Airbus Helicopters обхажує командування ВПС Перу ще з 2019 року. Проте, на сьогоднішній момент достеменно відомо, що переговори між перуанськими військовими та представниками Airbus Helicopters інтенсифікувалися саме на тлі останніх трагічних подій.

Втім, слід зазначити, що військовий бюджет Перу зазнає значного скорочення четвертий рік поспіль, починаючи з 2018-го. Як зазначають опозиційні кола в перуанській армії, цей уряд (вкрай лівого штибу) демонструє повне нерозуміння справжньої ролі збройних сил і розглядає армію виключно як поліцейський апарат для підтримки порядку всередині країни, зокрема для придушення можливих соціально-економічних протестів. Країна знаходиться буквально на порозі серйозних економічних та політичних потрясінь. Але це вже тема для окремої статті.

Читайте також: “Гелікоптери Росії як спосіб повітряного поховання”.

(Visited 192)